نماد اعتماد الکترونیکی

حریم خصوصی مشتریان و کاربران

 

*** سیاست حفظ اطلاعات و حریم خصوصی کاربران در فروشگاه اینترنتی آی تی مال

حفظ امنیت خرید و تراکنشهای شما در اولویت کاری ما قرار دارد .فروشگاه اینترنتی آی تی مال تاکید بسیاری بر اصول حفظ اطلاعات و حریم خصوصی کاربران این سایت دارد. این قسمت شامل مطالبی درباره اطلاعات خصوصی و نحوه استفاده از این اطلاعات است که آی تی مال از کاربران سایت جمع آوری می کند. این اطلاعات شامل مواردی است که مخصوص هر کاربر بوده و به کمک آن ها می توان کاربران آی تی مال را به صورت منحصر به فرد شناسایی نمود. برای نمونه می توان به نام، نام خانوادگی، نشانی، نشانی الکترونیک (ایمیل)، شماره تلفن و سایر اطلاعاتی که به صورت عادی در دسترس عموم مردم نیست اشاره نمود.


*** اطلاعات جمع آوری شده و نحوه استفاده از آن ها

شما با ثبت نام در فروشگاه اینترنتی آی تی مال مشخصات خود از قبیل نام و نام خانوادگی٬ ایمیل و ... را در اختیار آی تی مال قرار می دهید. در ادامه فعالیت در آی تی مال و تقاضا برای ثبت سفارش٬ شما نیاز به اضافه کردن مشخصات آدرس خود و تلفن های تماس خواهید داشت.شما پس از ورود به آی تی مال ٬ به عنوان کاربر آی تی مال شناخته خواهید شد و کلیه اطلاعات مذکور و اطلاعاتی مانند تراکنش ها٬ پرداخت ها و اطلاعات فردی شما در اختیار آی تی مال خواهد بود. لازم به ذکر است که این موارد تنها موارد مورد استفاده در آی تی مال نخواهد بود.آی تی مال اطلاعاتی از قبیل IP شما٬ اطلاعات کوکی ها و صفحات مشاهده شده توسط شما را نیز نگهداری خواهد کرد. از اینگونه اطلاعات تنها در موارد تبلیغاتی استفاده خواهد شد و در اختیار سازمان ها و افراد غیر از آی تی مال قرار نخواهد گرفت.
آی تی مال اطلاعات شما را اجاره نخواهد داد بجز در مواردی که شما از قوانین منعکس شده در بخش شرایط و ضوابط تخطی نموده و شاکی نسبت به عملکرد شما وجود داشته باشد.


*** ویرایش و تغییر اطلاعات شخصی

شما می توانید کلیه اطلاعات شخصی خود را در بخش مربوط به حساب من تغییر داده و ویرایش کنید.
این اطلاعات شامل کلیه اطلاعاتی است که شما در سایت آی تی مال وارد کرده اید.حساب شما توسط شما قابل حذف شدن از سیستم نمی باشد و تنها توسط مدیریت امکانپذیر است.


*** محدودیت دسترسی به اطلاعات

آی تی مال دسترسی کارمندان خود به اطلاعات کاربران را محدود نموده و تنها کارمندانی که ارتباط مستقیم با کاربران دارند٬ دسترسی به کلیه اطلاعات خواهند داشت.
کلیه رمزهای عبور به صورت رمز شده در پایگاه داده های آی تی مال نگهداری شده و در فرآیند رمزگذاری بیشترین تلاش در استفاده از الگوریتم ها و روش های پیشرفته شده است.
کلیه اطلاعات مربوط به سیستم آی تی مال در زیرساخت های محافظت شده و در مکان های امن نگهداری می شوند.
امیدواریم که با رعایت بیشترین میزان در حفاظت از اطلاعات شما٬‌ اطمینان خاطر لازم به شما مشتریان گرامی در استفاده از سیستم فروشگاهی  آی تی مال را داده باشیم.
در صورت هرگونه سوال و یا پرسشی٬ درخواست خود را تلفنی و یا از طریق بخش تماس با ما به اشتراک بگذارید.