مجری انحصاری تبلیغات محیطی آی‌ تی مال

آوای مهرگان آسیا مجری انحصاری تبلیغات محیطی آی‌ تی مال گردید

آی‌تی مال، بازار نوین کامپیوتر و موبایل:

 طبقه اول مجتمع بزرگ تجاری مگامال در منطقه شهرک اکباتان تهران، با حضور برندهای برتر فناوری اطلاعات و ارتباطات به بزرگ‌ترین مرکز فروشگاهی غرب تهران در حوزه ICT اختصاص‌یافته است.
این مجموعه با چهار هزار مترمربع فضای فروشگاهی که به انضمام مشاعات در کل به پنج هزار مترمربع می‌رسد، یکی از بزرگ‌ترین‌ها در کل کشور است.

شرکت‌ها و برندهایی مثل همراه اول، ایرانسل و رایتل در زمینه خدمات موبایل، مجتمع فنی تهران، سازگار ارقام، فراسو و مادیران، تسکو، ایسوس، MSI، سونی، پاناسونیک و لاجیتک در زمینه کالاهای سخت‌افزاری از نام‌ها و برندهای معتبر حاضر در این مجموعه هستند. ضمن اینکه در این مجموعه فروشگاهی فضای مناسبی هم برای ارائه نرم‌افزارهای معتبر و دارای مجوز تدارک دیده شده است.

در این مجموعه بزرگ فروشگاهی علاوه بر فروش سخت‌افزار، نرم‌افزار و کالاهای مرتبط، فضاهایی هم برای ارائه خدمات تعمیر و نگهداری در نظر گرفته شده است. ضمن اینکه مجموعه، به دلیل اعتقادی که به فعالیت‌های رسانه‌ای دارد، سعی کرده فضاهایی نیز به ارائه مطبوعات مرتبط اختصاص دهد.


موقعیت جغرافیایی آی تی مال اکباتان:

وجود سایت 19 هکتاری پروژه در کنار بزرگراه ستاری و اتصال این بزرگراه به آزاد راه تهران کرج، جاده مخصوص و بزرگراه‌های نیایش، شهید همت و شهید حکیم نشان از توجه طراحان پروژه در انتخاب استثنایی موقعیت پروژه را دارد که دسترسی آسانی را به شهرک‌های اطراف تهران و مناطق غرب، شمال و جنوب تهران امکان پذیر می‌کند.

اتصال خط 4 متروی تهران که طولانی‌ترین خط از شرق تا غرب تهران است و ایستگاه اختصاصی تهران مگامال امکان دیگری برای سفرهای شهری به این مکان است.

مجاورت بزرگ بازار تهران با فرودگاه مهرآباد که از فعال‌ترین فرودگاه‌های کشور محسوب می‌شود و نیز ترمینال غرب که یکی از فعال‌ترین ترمینال‌های اتوبوسرانی کشور است از پتانسیل‌های دیگر این مجتمع می‌باشد.

شهرک‌های مدرن و بزرگ اطراف تهران مگامال مثل شهرک اکباتان، شهرک آپادانا، شهرک شهید فکوری و محله‌های صادقیه، بلوار فردوس، نور، سازمان برنامه، جنت آباد و تهرانسر که نشان از حضور بیش از 500 هزار نفر ساکن در فاصله کمتر از 5 کیلومتری مجتمع تهران مگامال بوده و از امتیازهای مهم این مجموعه بشمار می‌رود.

آوای مهرگان آسیا به عنوان مجری انحصاری تبلیغات میحطی این بازار نوین کامپیوتر و موبایل، فرصت‌های تبلیغاتی بسیار مناسبی را در اختیار برند‌ها، شرکت‌ها، نمایندگی‌ها و سایر خدمات مرتبط با این حوزه، قرار می‌دهد.